Škofija Murska Sobota
Škofija Murska Sobota

SPLETNE POVEZAVE ŽUPNIJ

MISEL DNEVA

"Molimo za vse, pri vsem pa vedno iščimo najprej božje kraljestvo, molimo vdano, naša molitev ni nikoli neuslišana, včasih samo drugače, kakor prosimo." B. sl. Alojzij Kozar

Božja beseda


Vir: www.hozana.si

ANKETA

Katere po vrsti so Stopinje 2022?
  30
  40
  48
  50
  51
  52
  60
rezultati anket

januar  februar  marec  april  maj  junij  
julij  avgust  september  oktober  november  december  

25.02.

SV. VALBURGA, opatinja

(710-779)

24.02.

SV. MATIJA, apostol

(1. stol.-okoli 63)

23.02.

SV. POLIKARP, škof in mučenec

(okoli 70-155)

20.02.

SV. SADOT, mučenec

(3. stol.-342)

16.02.

SV. JULIJANA IZ NIKOMEDIJE, mučenka

(okoli 285-okoli 304)

13.02.

SV. JORDAN SAŠKI, redovnik

(okoli 1200-1237)

12.02.

BL. HUMBELINA, redovnica

(11. stol.- 1136)

10.02.

SV. SHOLASTIKA, devica in redovnica

(okoli 480-okoli 542)

09.02.

SV. APOLONIJA, devica in mučenka

(2. stol.-okoli 249)

07.02.

BL. PIJ IX., papež

(1792-1878)

05.02.

SV. AGATA, devica in mučenka

(okoli 225-okoli 250)

03.02.

SV. BLAŽ, škof in mučenec

(3. stol.-316)

01.02.

SV. BRIGITA IRSKA, opatinja

(okoli 453-525)

28.02.

SV. OŽBOLT, kralj

(okoli 604-642)

25.02.

SV. VALBURGA, opatinja

(710-779)

24.02.

SV. MATIJA, apostol

(1. stol.-okoli 63)

23.02.

SV. POLIKARP, škof in mučenec

(okoli 70-155)

20.02.

SV. SADOT, mučenec

(3. stol.-342)

16.02.

SV. JULIJANA IZ NIKOMEDIJE, mučenka

(okoli 285-okoli 304)

13.02.

SV. JORDAN SAŠKI, redovnik

(okoli 1200-1237)

12.02.

BL. HUMBELINA, redovnica

(11. stol.- 1136)

10.02.

SV. SHOLASTIKA, devica in redovnica

(okoli 480-okoli 542)

09.02.

SV. APOLONIJA, devica in mučenka

(2. stol.-okoli 249)

07.02.

BL. PIJ IX., papež

(1792-1878)

03.02.

SV. BLAŽ, škof in mučenec

(3. stol.-316)

01.02.

SV. BRIGITA IRSKA, opatinja

(okoli 453-525)

05.02.

SV. AGATA, devica in mučenka

(okoli 225-okoli 250)

28.02.

SV. OŽBOLT, kralj

(okoli 604-642)

25.02.

SV. VALBURGA, opatinja

(710-779)

24.02.

SV. MATIJA, apostol

(1. stol.-okoli 63)

23.02.

SV. POLIKARP, škof in mučenec

(okoli 70-155)

12.02.

BL. HUMBELINA, redovnica

(11. stol.- 1136)

10.02.

SV. SHOLASTIKA, devica in redovnica

(okoli 480-okoli 542)

09.02.

SV. APOLONIJA, devica in mučenka

(2. stol.-okoli 249)

07.02.

BL. PIJ IX., papež

(1792-1878)

05.02.

SV. AGATA, devica in mučenka

(okoli 225-okoli 250)

03.02.

SV. BLAŽ, škof in mučenec

(3. stol.-316)

01.02.

SV. BRIGITA IRSKA, opatinja

(okoli 453-525)

28.02.

SV. OŽBOLT, kralj

(okoli 604-642)

25.02.

SV. VALBURGA, opatinja

(710-779)

24.02.

SV. MATIJA, apostol

(1. stol.-okoli 63)

23.02.

SV. POLIKARP, škof in mučenec

(okoli 70-155)

20.02.

SV. SADOT, mučenec

(3. stol.-342)

16.02.

SV. JULIJANA IZ NIKOMEDIJE, mučenka

(okoli 285-okoli 304)

13.02.

SV. JORDAN SAŠKI, redovnik

(okoli 1200-1237)

12.02.

BL. HUMBELINA, redovnica

(11. stol.- 1136)

10.02.

SV. SHOLASTIKA, devica in redovnica

(okoli 480-okoli 542)

09.02.

SV. APOLONIJA, devica in mučenka

(2. stol.-okoli 249)

07.02.

BL. PIJ IX., papež

(1792-1878)

05.02.

SV. AGATA, devica in mučenka

(okoli 225-okoli 250)

03.02.

SV. BLAŽ, škof in mučenec

(3. stol.-316)

01.02.

SV. BRIGITA IRSKA, opatinja

(okoli 453-525)

28.02.

SV. ROMAN

opat(ok. 400 – 464)

27.02.

SV. GABRIEL od žalostne Matere Božje

redovnik(1838 – 1862)

26.02.

SV. MATILDA iz Hackeborna

redovnica(1241 – 1299)

25.02.

SV. TARAZIJ (TARAS)

carigrajski patriarh(730 – 806)

24.02.

SV. MATIJA

apostol+ ok. 63

23.02.

SV. POLIKARP

zadnji apostolski učenec, škof, mučenec(ok. 70 – 156)

22.02.

SEDEŽ APOSTOLA PETRA

Petrovo prvenstvo

21.02.

SV. PETER DAMIANI

cerkveni učitelj(1007 – 1072)

19.02.

SV. KONRAD IZ PIACENZE

spokornik, puščavnik+ ok. 1351

18.02.

SV. SIMEON JERUZALEMSKI

škof+ 107

17.02.

SEDMERI SVETI USTANOVITELJI SERVITOV

redovni ustanovitelji13. stoletje

16.02.

SV. JULIJANA

mučenka+ ok. 305

15.02.

JORDAN SAŠKI

redovnik(ok. 1185 – 1237)

14.02.

SV. VALENTIN

mučenec+ ok. 270

13.02.

KATARINA de RICCI

redovnica, dominikanka(1522 – 1590)

12.02.

SV. BENEDIKT ANIANSKI

redovnik(ok. 750 – 821)

10.02.

SV. SHOLASTIKA

redovnica(ok. 480 – 542)

09.02.

SV. APOLONIJA

devica, mučenka+ ok. 250

08.02.

SV. HIERONIM EMILIANI

redovni ustanovitelj(1486 – 1537)

07.02.

BLAŽENI EGIDIJ

redovnik(1728 – 1812)

05.02.

SVETA AGATA

mučenka+ ok. 251

04.02.

SVETI JOŽEF LEONIŠKI

kapucinski misionar(1556 – 1612)

03.02.

SVETI BLAŽ

škof in mučenec+ ok. 316

02.02.

JEZUSOVO DAROVANJE, SVEČNICA - praznik

Godujeta preorkinja ANA IN starček SIMENON

01.02.

SV. BRIGITA IRSKA

opatinja, zavetnica Irske(453 (?) – 523)

Škofija Murska SobotaŠkofija Murska SobotaŠkofija Murska SobotaŠkofija Murska SobotaŠkofija Murska Sobota

Napovednik


 sobota, 01.01.2022 - sobota, 31.12.2022

Maševanje in spovedovanje škofa dr. Petra Štumpfa

v stolni cerkvi sv. Nikolaja v Murski Soboti več ...


 sobota, 01.01.2022 - sobota, 31.12.2022

Dom duhovnosti v Kančevcih

Programi v letu 2022 več ...


 sobota, 12.11.2022 - sreda, 30.11.2022

Katehetska olimpijada 2022/23

Na temo Božji služabnik Danijel Halas. več ...


 sreda, 21.12.2022

Halasovi shodi 2022

Nadaljujejo se Halasovi shodi ... več ...


 torek, 27.12.2022 - petek, 30.12.2022

Romanje mladih na Poljsko

Od 27. do 30. decembra 2022 več ...


 nedelja, 01.01.2023 - torek, 11.07.2023

Delavnice molitve in življenja

Več na https://dmz.si/ več ...


 nedelja, 08.01.2023

Gorenji Senik

Božični koncert več ...


 sobota, 14.01.2023

Gornja Radgona: Škofijsko srečanje kolednikov

Trikraljevska akcija več ...


 sobota, 28.01.2023 - sobota, 26.08.2023

Dogodki za mlade 2022-23

ŠOM MS pripravlja dogajanje za mlade več ...


 nedelja, 29.01.2023 - četrtek, 08.12.2022

Trimesečni program za žalujoče

Program za žalujoče bo potekal v Radencih od 29. septembra 2022 več ...

Celotni seznam napovedi